Pronájem bytu, 1+1, 50 m2 novinka

78 KWh/m2/rok
Balkón
1. ze 2

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem pěkného, prostorného bytu 1+1 v rodinném domě se zahradou v Týnci nad Labem. Volný k pronájmu bude od 10/2024. Je vhodný pro 1-2 osoby. Majitel požaduje pouze slušné zaměstnané osoby, bez zápisů v registrech dlužníků a bez exekucí, kteří si budou vážit pěkného bydlení. Dům je postaven na klidném místě. Byt se nachází v přízemí domu. Dispozice je vstupní chodba 4 m², prostorná koupelna s umyvadlem, vanou a sprchovým koutem 8 m², samostatné WC, kuchyň 11 m², komora 3,5 m² a obývací pokoj 21 m². K bytu je k dispozici také balkón 6 m². Po dohodě s majitelem je možné i částečné využití zahrady. Vytápění domu je centrálním plynovým kotlem. Ohřev vody bojlerem. Veškeré poplatky včetně internetu jsou v ceně nájmu. Kauce 2x nájem + provize RK. Nájem je požádován vždy měsíc předem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti (Obecní úřad, restaurace, obchody, lékař, ZŠ, MŠ, sportovní vyžití, rybaření). Dopravní dostupnost: vlaková zastávka ČD 7 min. (trať Praha - Pardubice), bus 5min., autem Kolín 10 min., Praha 45 min. (D11). Ev. číslo: 13853.