Pronájem bytu, 3+kk, 65 m2

Plyn
Plynovod
3.

Pokud máte zájem o netradiční bydlení, nabízíme mezonetový byt v podkroví cihlového domu. Velikost bytu je 3+kk, 65m2. Do bytu se přichází po schodech, kdy na chodbě je k dispozici skříň, dále je zde plynový kotel, který zajišťuje teplo a ohřev vody. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem a je vybavena myčkou, el. troubou a varnou deskou. V této části bytu je koupelna a menší komora. Točitým schodištěm se dostanete ke dvěma pokojům v úplném štítu domu. V bytě jsou zátěžové koberce, na oknech jsou venkovní žaluzie. K dispozici je společná zahrada při domu. Měsíční nájem činí 11000,-Kč+ 1150,- Kč zálohy na energie, elektrika a plyn jsou vedeny na nájemce. Vratná jistota 24300,-Kč, provize RK 11000,-Kč.