Pronájem bytu, 4+kk, 119 m2

MHD, Autobus
Balkón
3. ze 5

Krásné bydlení v klidné části Prahy. Nabízíme k pronájmu byt 4+kk, 128 m2, v ulici Naskové, Praha 5 - Košíře. Byt je ve 3. patře novostavby s výtahem. V bytě se nachází kuchyňský kout vybaven lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou, troubou, myčkou a mikrovlnkou. Z prostorné obývací části vede vstup na balkón. Byt má dvě koupelny, jednu s vanou, jednu se sprchovým koutem a WC, další WC je samostatně. K bytu dále náleží dvě komory, technická místnost s plynovým kotlem a přípravou na pračku. Podlahy v bytě jsou kvalitní dřevěné, v koupelnách je dlažba. K bytu patří sklep a dvě garážová stání.
Autobusová zastávka Naskové je od bytu vzdálena pár minut chůzí. Do centra Prahy se dostanete do 20 minut MHD. V okolí bytu je plná občanská vybavenost, obchody, služby, restaurace, kavárny, bankomaty, škola, školka. V docházkové vzdálenosti jsou tenisové kurty a Squashpark. V těsné blízkosti bytu se nachází přírodní park Motol, který lze mimo sportovní vyžití a procházky využít v letních měsících ke koupání. Doporučujeme.