Pronájem bytu, 2+kk, 67 m2

MHD
Terasa
2. ze 10

Krásný a moderní byt v oblíbené lokalitě na Praze 3. Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk o velikosti 67 m2 s terasou 13 m2. Byt se nachází v 2. patře rezidence Central Park Praha v ulici Malešická. Byt tvoří předsíň s vestavěnou skříní, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, ložnice s prostornou skříní, koupelna a technická komora. Obývací pokoj disponuje vstupem na terasu s výhledem do vnitřního soukromého parku. Kuchyňská linka značky Bulthaup je vybavená vestavěnými spotřebiči značky Siemens (varná deska, el. trouba, digestoř, myčka nádobí, mkrovlnná trouba, lednice s mrazákem). V koupelně je vana a toaleta. K dispozici je pračka, která je umístěná v technické místnosti. V bytě jsou dřevěné podlahy a dlažba, vyhřívanné podlahy v koupelně, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře a videotelefon. Pro obyvatele Central Parku se zde nachází prostorný soukromý park s dětským hřištěm, restaurace s donáškou až k bytu, recepce, non-stop ostraha a další služby. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy. V okolí kompletní občanská vybavenost: restaurace, park Parukářka, nákupní centrum Flora, pošta, poliklinika, sportovní centrum. Výborná dopravní dostupnost jak osobním autem, tak MHD - zastávka Nákladové nádraží Žižkov 100 m od domu. Jedinečná možnost luxusního bydlení v širším centru Prahy. Doporučujeme. K dispozici od 1.5.2020.