Pronájem bytu, 2+kk, 55 m2

Po rekonstrukci
Lokální plynové
3. ze 4

Pronájem velmi pěkného bytu po rekonstrukci v udržovaném činžovním domě v klidné ulici Ševčíkova. Byt je částečně zařízený novějším vybavením (kuchyňská linka s vestavěnou troubou, varnou deskou a myčkou nádobí, lednice, stůl, židle), koupelna je s vanou, samostatné WC, nové podlahové krytiny, nová elektroinstalace, k topení slouží plynové wafky a k ohřevu vody elektrický bojler, komora. K bytu přísluší prostorný sklep. Byt je vhodný pro max. tři osoby, nekuřáky bez koček a psů. Předností této lokality je blízkost parků, výborná dostupnost MHD (cca pět minut chůze ke stanici metra A – Jiřího z Poděbrad) a i veškerá občanská vybavenost (obchody, služby, restaurace) v nejbližším okolí. Uvedené poplatky jsou součtem záloh na energie a domovní služby. Nebyl dodán průkaz energetické náročnosti, takže v inzerci je uvedena třída G. Vratná kauce je ve výši dvou nájmů. V případě zájmu o prohlídku bytu mně neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 647455.