Pronájem bytu, 2+1, 62 m2

IMG_0482.JPEG
IMG_0484.JPEG
IMG_0485.JPEG

Domybyty.com Vám exkluzivně nabízejí k dlouhodobému pronájmu obyčejnou bytovou jednotku ve 2. patře zděného domu o výměře 62m2, Pardubice – ul. Polská. Bytová jednotka má následující dispozici: předsíň, koupelnu se sprchovým koutem + wc, prostornou komoru, kuchyň, 2x pokoj (z toho jeden neprůchozí), sklep + kóje ve vnitrobloku domu (vhodné pro kola aj.). Cena nájmu činí 14.000,-Kč + energie (elektřina, plyn přepisem – nový plynový kombinovaný kotel pro vytápění a ohřev vody), jistota ve výši nájmu, rezervační poplatek RK 12.000,-Kč, volné ihned. Energetická náročnost budovy C.