Prodej pozemku, Pro bydlení, 2384 m2

Plocha
Lokální plynové
Veřejná kanalizace

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi stavební parcelu o velikosti 1871 m2 a rodinný dům 6+2 v obci Olešnice.

Rodinný dům 6+2 se zastavěnou plochou 180 m2 se nachází na ulici Obora a prošel rekonstrukcí v roce 2015
(nová platová okna s trojskly, nové plynové topení , nové radiátory, nová střecha).
Dům je v dobrém stavu a napojen na veškeré IS (elektřinu, plyn, městský vodovod a kanalizaci). V přízemí domu se nachází dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 2+1, každá s vlastní koupelnou a WC. V podkroví jsou dva pokoje pro hosty. Možnost rozšíření podkroví o další pokoje.

Stavební parcela  o výměře 1871 m2 se nachází za domem a je přístupná branou z ulice Obora. Dle územního plánu obce Olešnice se jedná o stávající plochu smíšenou obytnou SO a je možné zde dle vyjádření Odboru výstavby a územního plánování MěÚ Boskovice postavit rodinný dům, apod. K IS (plyn, elektřina, vodovod, kanalizace) je možné se připojit z ulice Obora. V současné době parcela slouží jako zahrada.

Pokud Vás tato nemovitost nacházející se v pěkném prostředí zaujala, tak Vám doporučujeme její prohlídku.
Rádi Vám poskytneme veškeré bližší informace spojené s rodiným domem přímo v RK nebo při prohlídce.
Pomůžeme Vám také zajistit financování.