Prodej domu, Rodinný, 128 m2

IMG_9407.jpeg
IMG_9355.jpeg
IMG_9357.jpeg

Exkluzivně vám nabízím prodej rodinného domu 4+1 s celkovou užitnou plochou 128 m2 rozloženou na dvou nadzemních podlažích. Dům prošel v roce 2010-2015 celkovou rekonstrukcí (střecha, podkroví, elektroinstalace, vodoinstalace, podlahy, stěny, stropy, plovoucí podlahy, dlažba apod.) Je ve výborném technickém stavu.
Elektrické přímotopové vytápění domu zajišťuje pohodlí, komfort i teplo v zimních měsících. Voda i kanalizace jsou veřejné. Teplou vodu ohřívá bojler. Plastová okna splňují požadavky na zajištění ticha v domě i pohodlné větrání.
Dvůr (97 m2) vydlážděný zámkovou dlažbou je prostorný a vybízí k příjemnému posezení a lze zde zaparkovat i dva automobily.
Celý dům je velmi prostorný a dobře dispozičně řešený tak, aby členové rodiny měli jak své soukromí, tak možnost být spolu. V přízemí po vstupu do domu je vstupní chodba ze které se vchází do koupelny s WC a dále do kuchyně, která je propojena s obývacím pokojem. Do prvního patra vede dřevěné schodiště na chodbičku, ze které je pohodlný vstup do tří pokojů, samostatného WC a komory. V podkrovních pokojích jsou odhaleny střešní krovy, které dávají celému interiéru zajímavý nádech.
Obec Kněžmost disponuje rozsáhlou občanskou vybaveností (základní a mateřská škola, obecní úřad a knihovna, zdravotní středisko, česká pošta, dům s pečovatelskou službou, sokolovna se sportovní halou, tenisové kurty, fotbalové hřiště, koupaliště, Dopravní podnik Kněžmost, čerpací stanice) Díky své občanské vybavenosti, nabídce pracovních míst v dostupné vzdálenosti (Mladá Boleslav 12 min., Turnov 16 min., Mnichovo Hradiště 8 min, Praha - Liberec - D10) i výhodné poloze se v posledních letech stala vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Částečně se nachází v CHKO Český ráj a v jejím okolí je mnoho příležitostí k pěší nebo cyklo turistice. V oblasti je také několik rybníků, kempů a krásná příroda.
Koupi domu je možné řešit prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám zdarma zajistíme.
Neváhejte a zavolejte ještě dnes! Zítra již můžete bydlet ve svém!
“Veškeré informace uvedené zde v prezentaci byly poskytnuty buď vlastníkem nemovitosti nebo byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Za správnost údajů neodpovídáme.”