Prodej bytu, 3+1, 75 m2 novinka

Zahradnického, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod, Vysočina

včetně provize RK a právního servisu
1998789
Klidná část obce
230V
Ústřední plynové
Internet, Kabelová televize
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Balkón
2. ze 5
Fotka 1
Fotka 3
Fotka 13
Fotka 7

Nabízíme Vám velmi pěkný zděný byt 3+1 s balonem o výměře 75 m2 ve velmi žádané lokalitě města na hezkém a klidném místě, byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží, zděné jádro se samostatným splachovacím WC, krásná koupelna s vanou a dostatečným prostorem na umístění pračky, v bytě se nachází menší komora + další prostorná komora je na chodbě, vlastní plynové topení s kombinovaným kotlem zn. PROTHERM na ohřev teplé vody (zásobník na 42 l), velmi hezká kuchyňská linka zn. ORESI, která má zabudované spotřebiče (myčka, plynová deska na vaření, digestoř, horkovzdušná trouba s mikrovlnkou), v celém bytě jsou plastová okna s izolačním 2-sklem, byt má pěkný balkon, který je zasklený, velký sklep.
Byt je v osobním vlastnictví - možnost financování hypotékou nebo stavebním spořením a nachází se na velmi dobrém místě v blízkosti supermarketů, dětského hřiště, základní a mateřské školy a nemocnice. U bytového domu se nachází parkoviště. Byt je ihned volný k nastěhování.