Prodej domu, Rodinný, 170 m2

Horecká, Havlíčkova Borová, okres Havlíčkův Brod, Vysočina

včetně provize a právních služeb
1991240
Klidná část obce
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
Smíšená
Po rekonstrukci
230V,
Ústřední elektrické
Telefon, Internet, Satelit
Veřejná kanalizace
Autobus
Balkón
Fotka 1
Fotka 3
Fotka 4
Fotka 5

Nabízíme Vám ke koupi velice pěkný rodinný dům, který nabízí dva samostatné byty o velikostech 2+kk a 2+1 na vlastním pozemku o výměře 940 m2 v malebné obci Havlíčkova Borová na velmi hezké, klidném a slunném místě mimo hlavní silnici.

Jedná se o zrekonstruovaný dům, kde k původní stavbě ze smíšeného zdiva z roku 1930 byla dostavěna další část z cihel v roce 1976. V roce 2014 byla kolem celého domu provedena kompletní chemická izolace injektážním krémem do zdiva - tuto izolaci provedla odborná firma a díky ní je dům bez vlhkosti, dále byla udělána nová kvalitní izolační paropropustná 2 cm fasáda nové generace zn. ThermoSan, plastová okna 2-skla, včetně kompletní rekonstrukce spodního patra domu, včetně rozvodů vody a elektřiny, kde se nachází 1. bytová jednotka 2+kk s moderní kuchyní a zařízením včetně myčky na nádobí, indukční deskou, vestavěnou troubou, mikrovlnou troubou a lednicí, koupelna je zařízena sprchovým koutem, prostorem na pračku, umyvadlo, žebříkový radiátor a bojler, dále je zde samostatná toaleta. V 2.NP se nachází, pěkná kuchyňská linka, s kombinovanou troubou se sklokeramickou deskou a jídelnou, 2 samostatné pokoje a koupelna s vanou a toaletou + přidružené půdní prostory.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, ohřev vody je zajištěn z elektrického bojleru, ústřední vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem zn. Fujitsu vzduch - voda, v měděných rozvodech do nových deskových radiátorů.

K domu dále náleží 2x garáž, dílna, kolna na nářadí, menší sklep a pěkná slunná zahrada.

Vřele doporučuje prohlídku tohoto domu, možnost financování hypotékou nebo stavebním spořením. Se vším Vám rádi pomůžeme. V obci se nachází ZŠ, MŠ, doktor, pošta i obchody.
Ihned Volný k nastěhování!