Prodej bytu, 3+1, 66 m2

Bezručova, Chomutov, okres Chomutov, Ústecký

kupní cena je včetně provize RK a právního servisu
1942409
Centrum obce
Podlahová plocha
Panelová
230V
Ústřední dálkové
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Balkón
8. ze 10
img-8255.jpeg
img-8324.jpeg
img-8305.jpeg
img-8330.jpeg

Hledáte útulný byt ve vyhledávané, klidné lokalitě, kousek od přírody, ale zároveň v centru města?

Exkluzivně Vám nabízíme krásný byt s dispozicí 3+1, který se nachází ve vyhledávané lokalitě na ul.Bezručova v Chomutově.

Byt se nachází v panelovém bytovém domě po revitalizaci. V bytovém domě je výtah.
Samotný byt se nachází v 8 podlaží/10 a jeho výměra činí 66 m2.

Dispoziční řešení bytu zahrnuje prostornou vstupní chodbu, která prochází celým bytem a je z ní přístup do všech místností. Obývací pokoj má vstup na balkón s výhledem na centrum města. Dále se zde nachází 2 ložnice, kuchyň, koupelna s WC a komora. Výhodou celého bytu je, že je krásně prosvětlený a ze všech oken je krásný výhled.

Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí.

V pokojích, chodbě a kuchyni je položena plovoucí podlaha a v koupelně dlažba.

K bytu náleží komora v mezipatře a sklep v suterénu domu.

Parkování je možné před domem a v blízkém okolí.

V okolí domu je veÅ¡kerá občanská vybavenost (restaurace, supermarkety, OC Chomutovka, ZÅ , MÅ ..), autobusová zastávka. Chůzí se do centra dostanete za 5 minut. Přímo za domem vede cyklostezka, po které dojedete do Bezručova údolí nebo na druhou stranu do Chomutovského ZOO a na Kamencové jezero.

Pokud Vás tento byt zaujal neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi potkám na prohlídce. Vaše realitní makléřka Radka.