Prodej domu, Rodinný, 285 m2 prodáno

S. K. Neumanna, České Budějovice 7, okres České Budějovice, Jihočeský

Cena včetně provize RK a právních služeb
1922688
Klidná část obce
Poloha domu
Samostatný
Zastavěná plocha
F - Velmi nehospodárná
230V,
Lokální elektrické, Ústřední plynové
Telefon, Internet
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
MHD, Autobus, Silnice, Dálnice, Vlak
Balkón
Pohled z ulice Cebras
Pokoj s v?hledem do zahrad
V?hled do zahrady
Kuchyně první patro

Stylový prvorepublikový rodinný dům v jedné z nejlepších českobudějovických lokalit ve vilové čtvrti mezi krajskou nemocnicí, centrem města, pravým břehem Vltavy a ulicí Boženy Němcové. Stavba byla zhotovena ve 30. letech dvacátého století s použitím kvalitních stavebních materiálů a technologií - betonové prvky, duté cihly petrášky ... V průběhu let proběhla částečná rekonstrukce rozvodů, upravena střecha krovem s příhradovými vazníky a plechovou krytinou, obálka včetně střechy je zateplena.
Vytápění v 1. NP ústřední, teplovodní, plynovým kotlem umístěným ve sklepě, v 2. NP akumulačními kamny. Kompletně podsklepený dům má dvě nadzemní podlaží se dvěma nevymezenými bytovými jednotkami přístupnými z centrálního schodiště. Ve sklepě je umístěna garáž, uhelna, sklep, prádelna, komora, v prvním patře se nachází předsíň, pokoj, ložnice, kuchyň se spižírnou, koupelna a samostatná toaleta.
Ve druhém patře je předsíň, kuchyň, tři neprůchozí pokoje, z nichž jeden má vstup na balkon a koupelna s toaletou. Většina pokojů je orientována na jih a zahradu, na sever jsou umístěny kuchyně a koupelna v 1. NP. Na zahradě stojí druhá garáž s příjezdem od hlavní brány po pravé straně domu, před kterým jsou další dvě parkovací místa. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě. Celková kupní cena činí 9.800.000 Kč včetně právních služeb a provize RK. Objekt může sloužit i jako vícegenerační bydlení či sídlo firmy. Je ihned obyvatelný, jeho exkluzivní poloha však vybízí k modernizaci. Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte a volejte!