Prodej domu, , 300 m2

Jímka
IMG_1826.jpeg
IMG_1831.jpeg

Domybyty.com Vám exkluzivně nabízejí ke koupi hospodářskou usedlost z roku 1830 v obci Bělá u Staré Paky s pozemkem o celkové výměře 1.300 m2. Dispozice: 1) část hospodářská – chlév s půdním prostorem, kůlna, 2) obytná část s užitkovou půdou: velká obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, chodba, další menší přidružené místnosti (komora, aj.), menší kůlna. Nemovitost je velmi příjemně usazena na kopečku poblíž centra obce s hezkým výhledem do okolí. Orientace usedlosti je situována na jihozápadní stranu. Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci, sítě: elektřina, voda, odpad do jímky, plyn a kanalizace není k dispozici. V případě zájmu o větší pozemek je možné přikoupit sousední parcelu. Energetická náročnost budovy G – štítek nebyl vzhledem ke stáří stavby zpracován.