Nová spolupráce s NEMO REPORT

26.7.2024

NEMO REPORT je novým partnerem Realitní komory. Je tu právě pro Vás, realitní makléře, aby Vám pomohl výrazně zefektivnit práci, posílil konkurenceschopnost, Vaši značku a napomohl standardizovat procesy zpracování podkladů k nemovitostem.

Díky NEMO Reportu můžete rychle a snadno zjistit, zda pro konkrétní nemovitost existuje nějaké riziko nebo omezení, které by ztížilo či znemožnilo plánované využití, případně které by snižovalo tržní hodnotu, mohlo způsobit časovou prodlevu nebo neočekávané zvýšení nákladů na pořízení či využití nemovitosti.

Detailnější informace o službě NEMO REPORT naleznete v příloze mailu, který jste obdrželi.

Díky zaplacenému členství v Realitní komoře navíc automaticky dostáváte slevu ve výši 10% oproti standardnímu ceníku (přílohou). K získání slevy se stačí registrovat na odkazu kliknout na logo NEMOREPORTu po vašem přihlášení do účtu komory

Nad rámec této slevy nabízí NEMO REPORT realitním kancelářím individuální možnosti spolupráce. Pro bližší informace se neváhejte obrátit na jednoho ze zástupců NEMO REPORTU na kontakty v obdrženém emailové zprávě.

Realitní komora ČR