Kurz zdarma - Základy efektivní digitální komunikace

19.10.2024

Realitní komora ČR ve spolupráci se společností TOLDO Company s.r.o., pro své členy připravila kurz

ZÁKLADY EFEKTIVNÍ DIGITÁLNÍ KOMUNIKACE

Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí orientovat ve složitých cestách a nástrahách digitální komunikace, zejména pak natáčení videí, jejich úpravou specializovaným software Canva a jako třešnička na dortu se účastník kurzu naučí základy praktického využití umělé inteligence.
Soubor čtyř bloků, za účasti čtyř různých lektorů, provede účastníky celou problematikou, a to při kladení důrazu na praktické využití nabytých vědomostí.

Termín: 26.11. a 28.11.2024 (2 dny po 8 hod.)
Místo: Rosmarin Business Center, Dělnická 12, Praha 7, 5. Patro
Cena kurzu: 13400,- při registraci do 25.10.2024 je kurz zdarma
Počet účastníků: maximálně 20 (proto doporučujeme - neotálejte s registrací)

K dispozici je základní občerstvení, káva, voda.
Každý účastník by měl mít vlastní notebook + myš !!!

Pozn.: Na tento kurz budou od počátku roku 2025 navazovat další specializované kurzy zaměřené podrobněji na jednotlivá témata. Informace budou na webu Realitní komory ČR.

Registraci na kurz je potřeba provést pouze přes Úřad práce zde (jinak nemůže být zdarma).
Přesný návod, jak provést snadno registraci najdete zde. Pokud by i tak nastal problém, volejte 606 790 905, rádi vás nasměrují a pomohou.

Obsah kurzu po jednotlivých dnech je zde.

Těšíme se na vás

Realitní komora ČR