Pronájem bytu, 2+1, 65 m2

Po rekonstrukci
Ústřední plynové
2. ze 2

Pronájem velmi pěkného a prostornějšího bytu po kompletní rekonstrukci v menším zrekonstruovaném a zatepleném bytovém domě v klidné ulici Ořechová. Byt je částečně zařízený zánovním vybavením (kuchyňská linka s vestavěnou troubou, varnou deskou, mikrovlnkou, myčkou nádobí, lednicí a mrazákem, komody), koupelna je s vanou a je spojená s WC, nová elektroinstalace, podlahy jsou plovoucí a s dlažbou, okna jsou plastová, komora, výhled je do zeleně. K dispozici je společná prádelna s pračkou v domě. Dispozičně se jedná o kuchyň a dva prostorné samostatné pokoje, takže byt je vhodný i pro spolubydlící, ale pro max. dvě osoby bez koček a psů. Předností této lokality je klidné prostředí a blízkost lesoparku, veškerá občanská vybavenost (supermarket, obchody, služby, restaurace, koupaliště, hřiště) v blízkém okolí a i výborná dostupnost MHD (dvě zastávky autobusem nebo tramvají ke stanici metra C-Ládví). Nebyl dodán průkaz energetické náročnosti, takže v inzerci je uvedena třída G, ale reálně byt je výborně tepelně izolovaný díky novým oknům a zateplení. Uvedené poplatky jsou součtem záloh na veškeré domovní služby i energie. V případě zájmu o prohlídku bytu mně neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 648572.