Prodej bytu, 2+1, 273 m2

Markoušovice, okres Trutnov, Královéhradecký

Financování zajistíme bezplatně s garancí vrácení celé rezervační zálohy.
1996865
Klidná část obce
Podlahová plocha
Před rekonstrukcí
230V,
Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické
Septik
Autobus, Silnice
1. ze 2
DJI_0265.jpg
DSC08545-HDR.jpg
DSC08554-HDR.jpg
DSC08604-HDR.jpg

Nabízím Vám prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví se zahradou a garáží v Markoušovicích, okres Trutnov.
Bytová jednotka, která je aktuálně převedena do osobního vlastnictví, se nachází v dříve rodinném domě, který byl následně přestavěn na 3 samostatné byty. Předmětem prodeje je nejen bytová jednotka, ale i vymezená zahrada a garáž.
Byt nabídne celkovou plochu 71,4 m2 na stávající dispozici 2+1. Mezi fotografiemi naleznete jak stávající dispozici, tak i návrh na kompletní rekonstrukci se změnou dispozice.
Dispozice: vstupní chodba (3,4 m2), komora (2,2 m2), kuchyně s jídelnou (16,8m2), 2 ložnice (20,8 m2 a 14,9 m2) a koupelna spojená s WC (8,3 m2).
Okna jsou původní dřevěná, rozvody IS jsou původní a byt je určen k celkové rekonstrukci včetně podřezání 3 stěn. Předpokládaným nákladům na přestavbu odpovídá i prodejní cena.
K bytové jednotce náleží vymezená zahrada v osobním vlastnictví o výměře 170 m2 a garáž vhodná k rekonstrukci nebo demolici o výměře 32 m2.
Nemovitost je určena k rekonstrukci. Při rezervaci je stanoven blokační poplatek 100.000,-Kč, který je započten na úhradu kupní ceny.
Ze zákona uvádíme nejhorší energetickou náročnost "G" vzhledem k absenci PENB.