Prodej bytu, 2+1, 53 m2

Staškova, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod, Vysočina

včetně provize a právních služeb
1996758
Klidná část obce
Družstevní
230V
Ústřední plynové
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Vlak, MHD, Autobus
2. ze 4
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Nabízíme Vám ke koupi pěkný družstevní byt 2+1 o výměře 53,4 m2 v cihlovém domě na ulici Staškova v Havlíčkově Brodě. Bytový dům je slunný, zděný, zateplený a vybavený plastovými okny, nachází se v klidné lokalitě blízko mateřských a základních škol, hypermarketů i centra města.

Byt je po částečné rekonstrukci, včetně nových elektrických rozvodů, a vytápěn vlastním plynovým kotlem. Dispozice bytu zahrnuje chodbu, úložnou komoru, koupelnu s WC, ložnici, obývací pokoj a kuchyň.

Koupelna je vybavena vanou, novým WC, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem s osvětlením. Kuchyň je plně vybavena kuchyňskou linkou se zánovním elektrickým sporákem, lednicí a myčkou nádobí.

Byt může zůstat částečně zařízený. Na chodbě je zavedena voda pro připojení pračky a je zde prostor pro případnou sušičku.

K bytu náleží také prostorný sklep s úložnými policemi a skříní. Parkoviště je k dispozici ihned vedle domu.

Možnost zajištění kompletního financování!
Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte mě kontaktovat.