Prodej domu, Rodinný, 314 m2

Autobus
Benatky-nad-Jizerou-Kitchen.jpg
B.N.J u7.jpg

Nabízím k prodeji velmi hezký rodinný dům o zastavěné ploše 150 m2, v Benátkách nad Jizerou III v ulici Obodřecká ve staré zástavbě. Dům stojí na velmi hezkém pozemku s krásnými výhledy na zámek a do okolí. Pokud chcete vidět skutečný stav, dispozice rodinného domu a zjistit její opravdové kouzlo, klikněte na virtuální prohlídku. Celá nemovitost je oplocena /zdí a pletivem/- vstup zajištěn ze tří stran, pozemek je v zastavitelném území s možností výstavby dalšího domu. Dispozice domu se skládá ze dvou částí, obytné a užitkové. Obytná část: byt o dispozici 2+1 o celkové výměře 87 m2 - propojovací chodba se vstupem do domu a vchodem do dvora, dva pokoje, velkorysá kuchyně s jídelnou, koupelna s vanou a WC. Užitná část: ze dvora je vstup do sklepa, kotelny / kotel elektřina+ tuhá paliva/ , skladu na potraviny a vstup na půdu. Na pozemku je garáž s možností dalšího parkování na samotném pozemku. Zastřešené venkovní posezení se zahradou nabízí klid a soukromí. K domu náleží další zděné kůlny- chlévy na uložení potřebných věcí k údržbě zahrady a další sklípek. Průběžné rekonstrukce: plastová okna /2021/, nově udělané vyústění komínů nad střechu cca 10 let / využívá se pouze jeden komín/. Střecha původní v dobrém stavu / pálená taška /, elektřina původní hliník. Napojeno na veškeré IS- dálkový vodovod, kanalizace, elektřina, plynová přípojka na pozemku.
Velkým benefitem je strategická poloha na dálnici D10, poskytující rychlé spojení na Černý Most (22 min) a do Mladé Boleslavi (17 min). Skvělou dostupnost též zajišťuje autobusová doprava, zahrnující příměstské linky do Prahy.
V Benátkách najdete řadu obchodů, služeb a supermarketů jako jsou Lidl, Penny Market, Billa, rychlá občerstvení, několik restaurací, zdravotní středisko a další praktické i odborné lékaře. V místě je několik mateřských a základních škol, družiny, zájmové a sportovní aktivity. Financování hypotečním úvěrem je možné s naším finančním poradcem. Podrobnější informace k dispozici u makléře.